Kadeřnictví dámské, pánské, dětské :: Kosmetika :: Pedikúra :: Masáže

parVee

Vršovické náměstí 111/2
budova Sokolovny
Praha 10 - Vršovice
777 122 626

Novinky

COVID - 19

07.05.2020 20:33
Vážení zákazníci ,  po pauze způsobené Covid-19 a vyhlášením nouzového stavu znovu otvíráme dne 11.5.2020 s následujícimi omezeními : BEREME POUZE OBJEDNANÉ KLIENTY OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY VSTUPTE K NÁM POUZE SE ZAKRYTÝMI ÚSTY A NOSEM (idealně rouškou za uši) VSTUPUJTE...

Rekonstrukce

13.01.2020 23:11
Od 3. 1. 2020 jsme pro vás rekonstruovali naše prostory. Rekonstrukce se podle nás hodně povedla. Přijďte se k nám brzy podívat. Těšíme se, tým Parvee

Kadeřnictví parVee

KADEŘNICTVÍ - dámské, pánské, dětské

Vlasy mají být korunou krásy, umí doplnit vzhled a podtrhnout osobnost. Zvoleným střihem, barvou a kvalitou vlasů v neposlední řadě, můžete okolí o sobě mnohé říct.

V kadeřnictví parVee

splníme vaše představy a poradíme, co se k vašemu typu pleti a tvaru obličeje hodí. Vhodný účes musí ladit i s tim, zda se chcete a můžete jeho úpravě denně věnovat anebo očekáváte jednoduchou "údržbu". 
V našem kadeřnictví sledujeme nové trendy dámských i pánských účesů, používáme kvalitní vlasovou kosmetiku značek Vitality´s a L´Oréal, jenom naše ceny zůstavají průměrné.
 
V kadeřnictví parVee se můžete stavit a vlasy si nechat jenom umýt a vyfoukat. Samozřejmě také ostříhat, nabarvit, pro-melírovat a nebo si nechat udělat trvalou. Pokud chcete vlasům dodat hlavně zdraví vzhled a sílu, doporučujeme vlasový botox od firmy L´Oréal "Sérum Fiberceutic".
 
Sérum Fiberceutic pro poškozené vlasy.
Jde o průlomovou péči o chemicky ošetřené, extrémně poškozené vlasy. Vlasová vlákna budou restrukturalizována do hloubky a budou mít obnovenou vlasovou strukturu. Vlasů bude znatelně více, budou lesklé a jemné. Vlasy jsou vyživovány díky INTRA CYLANET molekule. Opakované užívání zvyšuje životnost vlasů. Používá se zároveň s maskou nebo péčí Fiberceutic.