Kosmetika parVee

Zdravá a pěstěná pleť díky pravidelným návštěvám u kosmetičky, to je investice do budoucna. Co všechno pleti dopřejete mezi 30-tym a 40-tym rokem, to se Vám vrátí o dvacet let později. Svěřte svou pleť naši kosmetičce Lucii, nechte se hýčkat a relaxujte. Ošetření pleti, masáž a pleťová maska potěší nejenom Vaše tělo. Tento příjemný relax pohladí i Vaše smysly, zbaví Vás stresu a únavy.

Kosmetická péče

Kosmetické ošetření pleť regeneruje, chrání před předčasným stárnutím, podporuje zachování její pružnosti a pevnosti. Kosmetika není jenom záležitostí zralých žen. Umí pomoct i s aknózní a jinak problematickou pletí. 
Samozřejmostí je pomoc s výběrem vhodné kosmetiky pro daný typ pleti. 

Depilace voskem a cukrovou pastou

Lucie provádí depilaci celého těla - buď voskem anebo cukrovou pastou - jejich služeb využívají jak ženy tak i muži. Můžete si nechat odstranit chloupky jenom nad horním rtem, bradě, na rukách, nohách, tříslech, ale i na zádech. Prostě tam kde si je mít nepřejete, tam si je nechte jednoduše odstranit a hned se budete cítit krásnější.

Další kosmetické služby

Častou službou je i úprava obočí, slavnostní líčení na svatbu anebo líčení na jinou společenskou událost, líčení na focení, maškarní ples anebo cokoliv si vymyslíte...

Permanentní řasy - prodloužení řas technikou B-lashes

Technikou řasa na řasu Váš pohled během 2-3 hodin nabude na objemu a tím i na výrazu. Váše oči přitáhnou pozornost a když to zkusíte, už je takové budete chtít pořád. Permanentní řasy vypadají přirozeně, nevyžadují speciální péči a podtrhnou přirozenou krásu. Jsou nalepené na původní řasy a proto je potřeba je doplňovat - i naše řasy se obměňují a tím "vypadnou" i řasy na ně přilepené. Toto doplnění je optimální dělat po 3-4 týdnech dle individuální potřeby. 

Vše co potřebujete vědět o prodlužování řas metodou B-lashes najdete zde >>

Ceny ošetření pleti, prodloužení řas, depilace a líčení najdete na stránce Ceník Kosmetika >>

Kosmetické služby v parVee provádí

kosmetologická-zdravotní sestra /SZŠ, ÚLK/ - Lucia Benková.

Používaná kosmetika

Kosmetické přípravky značek Salvus, Depiléve. Ilcsi - přírodní, ručně vyráběná kosmetika z pramenité vody, ovoce, zeleniny a bylin pěstovaných na vlastních bioplantážích.