Kadeřnictví dámské, pánské, dětské :: Kosmetika :: Pedikúra :: Masáže

parVee

Vršovické náměstí 111/2
budova Sokolovny
Praha 10 - Vršovice
777 122 626

Novinky

COVID - 19

07.05.2020 20:33
Vážení zákazníci ,  po pauze způsobené Covid-19 a vyhlášením nouzového stavu znovu otvíráme dne 11.5.2020 s následujícimi omezeními : BEREME POUZE OBJEDNANÉ KLIENTY OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY VSTUPTE K NÁM POUZE SE ZAKRYTÝMI ÚSTY A NOSEM (idealně rouškou za uši) VSTUPUJTE...

Rekonstrukce

13.01.2020 23:11
Od 3. 1. 2020 jsme pro vás rekonstruovali naše prostory. Rekonstrukce se podle nás hodně povedla. Přijďte se k nám brzy podívat. Těšíme se, tým Parvee

Permanentní řasy - technika B-lashes

Tato metoda spočívá v prodlužování a zhušťování řas. Technika je metodou řasa na řasu. Propůjčí Vám dlouhé, husté a natočené řasy, které působí zcela přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují žádnou speciální a náročnou údržbu.

Postup prodlužování řas 

Na Vaše vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhezivem, jednotlivě řasa na řasu. Medikální adhesivum je "lepidlo", které je používáno v plastické chirurgii pro lepení ran bez nutnosti stehů Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je neviditelné, přirozené a zároveň pevné.
 

Potřebná doba pro prodloužení řas

Aplikace prodloužení metodou B-lashes trvá kolem dvou až třech hodin. Doba závisí na počtu aplikovaných řas.
 

Doplňování odrostlých řas

Nejen nehty, vlasy, chloupky nám rostou, i řasy. Doplňování odrostlých řas se provádí zhruba za tři až čtyři týdny. Lidské řasy se obnovují v cca 60-90 denním cyklu a postupně vypadávají a jsou nahrazovány novými.
 
Vlastní řasy ve spojitosti s permanentními řasami - prodloužené řasy můžete nosit stále.
Vaše vlastní řasy nikterak nezatěžují.
 
 
Cena první aplikace řas : 3000,- Kč
Doplnění řas za 4 týdny :      500,- Kč*
________________________________
 *u nás je doplnění řas za paušální cenu bez ohledu na to, kolik řas je potřeba doplnit