Kadeřnictví dámské, pánské, dětské :: Kosmetika :: Pedikúra :: Masáže

Petra Veberová

Vršovické náměstí 111/2
budova Sokolovny
Praha 10 - Vršovice
777 122 626
Petraveber@seznam.cz

Novinky

Facebook Instagram

11.05.2021 22:11
Nově nás najdete na faceboku a instagramu Facebook - Kadeřnictví Petra Veberová Instagram- hair_desing_pveberova

Děkujeme

07.05.2021 16:22
Děkujeme všem našim klientům za první týden po tak dlouhé pauze. Děkujeme že jste nám zachovali přízeň i přes všechna úskalí (testování , respirátory...) Věříme, že už bude líp a všechno se vrátí do normálu. Těšíme se na vás tým Parvee    

Už se těšíme

02.05.2021 22:50
 Od 3.5.2021 pro vás po dlouhé době otvíráme naše kadeřnictví.Moc se na vás těšíme a prosíme o dodržování následujících  vládních nařízení a pravidel : Vstupujte jednotlivě a pouze se zakrytými ústy .                        ...

COVID - 19

07.05.2020 20:33
Vážení zákazníci ,  po pauze způsobené Covid-19 a vyhlášením nouzového stavu znovu otvíráme dne 11.5.2020 s následujícimi omezeními : BEREME POUZE OBJEDNANÉ KLIENTY OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY VSTUPTE K NÁM POUZE SE ZAKRYTÝMI ÚSTY A NOSEM (idealně rouškou za uši) VSTUPUJTE...

Rekonstrukce

13.01.2020 23:11
Od 3. 1. 2020 jsme pro vás rekonstruovali naše prostory. Rekonstrukce se podle nás hodně povedla. Přijďte se k nám brzy podívat. Těšíme se, tým Parvee

Masáže v parVee

Indická masáž hlavy

Masáž ulevuje od napětí a stresu, odstraňuje  bolesti svalstev na krku a ramenou, kde se projevují následky rychlého způsobu života v podobě spazmů nebo nepříjemných zatuhlin. Působením na energetická centra na hlavě, masáž odstraňuje napětí a ulevuje při migrénách.
 
Masáž probíhá v sedě nebo v leže, záleží na klientovi, v jaké poloze se dokáže více uvolnit.
 

Švédská masáž

Jedna z nejrozšířenějších regeneračních a relaxačních masáží. Klient si může zvolit masírovanou část těla i délku samotné masáže. Při proceduře se používají přírodní oleje, které usnadňují masírování a zároveň vyživují a zvláčňují pokožku.
 

Medová detoxikační masáž

Zbavuje tělo škodlivin a využívá účinků medu při odstraňování usazenin a jedů z hloubky tkání. Kromě toho působí přes nervová zakončení příznivě i na jednotlivé orgány. Procedura se standardně provádí na zádech a horních částech hýždí. Na tělo se nanáší teplý tekutý med, který se po 30 minutovém působení setře žínkou namočenou v horké vodě.
 

Čokoládová masáž

Uvolňuje namožené svalstvo, vyhlazuje pokožku a odplavuje toxické látky. Masáží a následným zábalem jsou tělem vstřebávány vitamíny, minerály a antioxidanty. Příznivý vliv má také na činnost srdce a v neposlední řadě zlepšuje náladu. Nejprve dochází k masáži jednotlivých částí těla pomocí čokolády po dobu 40 minut, poté následuje zábal. Po jeho skončení probíhá očista žínkami namočenými v horké vodě.
 

Masáž lávovými kameny

Masáž využívá havajské techniky i znalosti čínské medicíny, které pomáhají při stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému. Postupně dochází k prohřívání celého těla, což má za následek vysoký stupeň relaxace a harmonizace. Procedura zahrnuje téměř celé tělo a po nanesení masážních olejů se na klienta pokládají zahřáté kameny. Délka celé masáže je 90 minut. Nutná objednávka předem vzhledem ke složitější přípravě.
 

Reiki

Léčitelská metoda vycházející z východních filosofií, pracuje s životní energií, čakrami a energetickými drahami, které se v těle člověka vyskytují a udržováním těchto center v rovnováze si může lidské tělo zachovávat svou vitalitu, zároveň je navozován pocit harmonie a relaxace. Reiki je vhodné převážně jako doplňková terapie k běžné lékařské péči.
 
Dělí se na tři stupně, přičemž každý z těchto stupňů dovoluje člověku rozličně pracovat s životní energií. První stupeň slouží hlavně pro samoléčení, ale i pro léčení druhých a to doteky rukou, pomocí kterých je možné energii přijímat i předávat.. Zasvěcený 2. stupně dokáže nyní působit nejen bezprostředním dotykem dlaní, ale i na dálku, mistrovsky, třetí stupeň dává možnost učit a zasvěcovat jiné do umění reiki a muže upravovat některé předměty k léčení a více pomáhat léčeným. 

 

Ceny masáží najdete zde Ceník Masáže >>