Kadeřnictví dámské, pánské, dětské :: Kosmetika :: Pedikúra :: Masáže

parVee

Vršovické náměstí 111/2
budova Sokolovny
Praha 10 - Vršovice
777 122 626

Novinky

COVID - 19

07.05.2020 20:33
Vážení zákazníci ,  po pauze způsobené Covid-19 a vyhlášením nouzového stavu znovu otvíráme dne 11.5.2020 s následujícimi omezeními : BEREME POUZE OBJEDNANÉ KLIENTY OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY VSTUPTE K NÁM POUZE SE ZAKRYTÝMI ÚSTY A NOSEM (idealně rouškou za uši) VSTUPUJTE...

Rekonstrukce

13.01.2020 23:11
Od 3. 1. 2020 jsme pro vás rekonstruovali naše prostory. Rekonstrukce se podle nás hodně povedla. Přijďte se k nám brzy podívat. Těšíme se, tým Parvee

Kadeřnictví parVee - naše služby

KADEŘNICTVÍ - dámské, pánské, dětské

Vlasy mají být korunou krásy, umí doplnit vzhled a podtrhnout osobnost. Zvoleným střihem, barvou a kvalitou vlasů v neposlední řadě, můžete okolí o sobě mnohé říct.

V kadeřnictví parVee splníme vaše představy a poradíme. Sledujeme nové trendy dámských i pánských účesů, používáme kvalitní vlasovou kosmetiku značek Framesi,Davines, Vitality´s a L´Oréal, jenom naše ceny zůstavají průměrné.

 

KOSMETIKA - ošetření pleti, depilace,

Zdravá a pěstěná pleť díky pravidelným návštěvám u kosmetičky, to je investice do budoucna. Svěřte svou pleť naši kosmetičce Lucii, nechte se hýčkat a relaxujte. Kosmetická péče pleť regeneruje, chrání před předčasným stárnutím, ale je nejenom záležitostí zralých žen. Umí pomoct i s aknózní a jinak problematickou pleti. Služby kosmetiky zahrnují i depilaci a líčení.

 

PEDIKÚRA - klasická, citronóvá,... parafínové zábaly

prezentaci připravujeme

MASÁŽE a léčebné přírodní terapie

Masáž ulevuje od napětí a stresu, odstraňuje  bolesti svalstev na krku a ramenou, kde se projevují následky rychlého způsobu života v podobě spazmů nebo nepříjemných zatuhlin. Působením na energetická centra na hlavě, masáž odstraňuje napětí a ulevuje při migrénách.