Kadeřnictví parVee - naše služby

KADEŘNICTVÍ - dámské, pánské, dětské

Vlasy mají být korunou krásy, umí doplnit vzhled a podtrhnout osobnost. Zvoleným střihem, barvou a kvalitou vlasů v neposlední řadě, můžete okolí o sobě mnohé říct.

V kadeřnictví parVee splníme vaše představy a poradíme. Sledujeme nové trendy dámských i pánských účesů, používáme kvalitní vlasovou kosmetiku značek Framesi,Davines, Vitality´s a L´Oréal, jenom naše ceny zůstavají průměrné.

 

KOSMETIKA - ošetření pleti, depilace,

Zdravá a pěstěná pleť díky pravidelným návštěvám u kosmetičky, to je investice do budoucna. Svěřte svou pleť naši kosmetičce Lucii, nechte se hýčkat a relaxujte. Kosmetická péče pleť regeneruje, chrání před předčasným stárnutím, ale je nejenom záležitostí zralých žen. Umí pomoct i s aknózní a jinak problematickou pleti. Služby kosmetiky zahrnují i depilaci a líčení.

 

PEDIKÚRA - klasická, citronóvá,... parafínové zábaly

prezentaci připravujeme

MASÁŽE a léčebné přírodní terapie

Masáž ulevuje od napětí a stresu, odstraňuje  bolesti svalstev na krku a ramenou, kde se projevují následky rychlého způsobu života v podobě spazmů nebo nepříjemných zatuhlin. Působením na energetická centra na hlavě, masáž odstraňuje napětí a ulevuje při migrénách.